Opět zlevněno!!! Samozavírač GEZE TS2000

PORADÍME VÁM..

 

Možná se to nezdá, ale správný výběr dveřního kování může zcela zásadně ovlivnit váš pocit z domova.

Drobnosti a detaily určují výsledný dojem a v případě dveřních klik to platí dvojnásob - pokud budeme dodržovat styl a linie, které v interiéru převládají, můžeme docílit skvělého dojmu!

ALE: zapomeňme na chvíli na krásu a design a soustřeďme se na praktickou stránku věci..

 

ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ ASPEKTY VÝBĚRU DVEŘNÍHO KOVÁNÍ

Dveřní kování je součástí každodenního života, a proto je nutné věnovat jeho nákupu odpovídající pozornost. Design a povrchová úprava hrají při konečném výběru velkou roli, nicméně na trhu existuje nepřeberné množství tvarů, druhů a kombinací kování a je důležité vybrat variantu odpovídající designu interiéru, očekávanému použití i našim schopnostem montáže.


MATERIÁL A POVRCH DVEŘNÍHO KOVÁNÍ

Nabídka tvarů a designů dveřních kování je tak široká, že na první pohled může být složité se v ní zorientovat. Možná se vám zdá, že bude jednodušší rozhodnout se pouze podle vzhledu a ceny. My však rozhodně doporučujeme pečlivě zvážit, co od nového kování očekáváme, zaměřit se na kvalitu materiálu i odolnost povrchové úpravy.


JAK SPOJIT SPOLEHLIVOST A STYL U DVEŘNÍHO KOVÁNÍ?

Cobra nabízí nejširší portfolio dveřního kování na českém a slovenském trhu. Na výběr jsou dveřní kování v různých standardech kvality, designu a pochopitelně ceny - od běžných štítových kování až po exkluzivní designové kliky. A jaké je to skutečně ideální dveřní kování? No přeci to, které splní nároky svého uživatele..