Opět zlevněno!!! Samozavírač GEZE TS2000

CONVEX - DOTEK LUXUSU

Pro milovníky designu nabízíme skvělé kliky pod značkou CONVEX. Svými tvary odpovídají kliky z kolekce CONVEX Design line minimalistickému řešení současných architektonických návrhů a dokazují, že skutečná dokonalost je v detailech.   

 

Poznávacím znamením dveřních kování Convex je nadčasovost, rafinovaná elegance a bezchybná povrchová úprava. Na tvorbě jednotlivých modelů se podílela řada světových architektů a designérů - svůj rukopis našim kováním vtiskli například Yannis Ghikas, Sotiris Lazou nebo Christina Perdikaki.

 

 

Můžeme vybírat z celé škály unikátních moderních linií, tvarů a povrchů, které dělají řadu Convex unikátní - například kombinace povrchu chromu s niklem, bílou nebo černou barvou u modelu 2195. Výrazná elegance modelu 2055 přenesla značce Convex dokonce ocenění reddot design award! Jedná se o unikátní bezpečnostní kování, kde je venkovní koule nahrazena madlem připomínajícím kliku a tvořícím jednolitý harmonický celek. Celou nabídku designových klik Cobra najdete zde.

 

Kvalita a odolnost kování je doložena garantovanou živostností 200 000 otevíracích a zavíracích cyklů. Kliky Convex mají rovněž právo užívat mezinárodní známku CU+ a jsou tak vhodné do všech prostředí s nárokem na antimikrobiální prostředí.

 

 

Zpět