Opět zlevněno!!! Samozavírač GEZE TS2000

KRÁSA JE V DETAILU

To, co je pro ženu krásný malý šperk nebo pro muže správný kapesníček v saku, může být pro váš designový byt nebo dům správně zvolená klika.

Můžete investovat mnoho času i peněz do volby podlah, oken nebo třeba kuchyňské linky a bude to úplně v pořádku. Šperkem, který zvýrazní styl vaší designové domácnosti, se ale mohou stát právě kliky a kování na vašich dveřích. Nejde totiž jen o funkční prostředek k otevírání dveří - při správné volbě skutečně plní funkci estetického doplňku, kterého se každodenně dotýkáme, vnímáme ho, a který by měl respektovat osobitost a design našeho bytu či domu.

Funkčnost a kvalita je u Cobry samozřejmostí. To, co oceňujeme a co nás u designových klik těší, je styl a estetika. Máme jedinečnou možnost nabízet zákazníkům kliky jako malý šperk, kterého se mohou dotknout každý den a kterým podtrhnou charakter jejich bydlení.

 

 

Antibakteriální kliky CONVEX - nezanedbatelný prvek zlepšení hygieny veřejných prostor

Nemocnice a školy, ale i kanceláře, bytové domy, hotely či třeba restaurace představují rizikový prostor z pohledu přenosu virových a bakteriálních infekcí. Ambicí architekta i stavitele tak musí být hledání řešení, která pomohou snížit riziko přenosu virů a bakterií a zlepší tak mikrobiální klima veřejných prostor.


NEJNOVĚJŠÍ TREND DVEŘNÍHO KOVÁNÍ? TMAVÉ BARVY A OBLÉ MINIMALISTICKÉ TVARY

I v interiérovém návrhářství se trendy vyvíjejí nebo vrací. Některé skutečně povedené kousky jsou ale nesmrtelné a žádané i po mnoha letech...


"KRÁSA JE V DETAILU", říká designér Petr Novague

„Kdysi někdo slavný a chytrý řekl, že existují tři zásadní produkty, které musí každý velký designér navrhnout: jízdní kolo, židle a vývrtka. Já osobně bych tam klidně doplnil i kliku,“ říká renomovaný designér Petr Novague.


GERMAN DESIGN AWARD 2018 - ocenění naší kvality

Naše nová kolekce designových klik získala za poslední dva roky ta nejvyšší evropská designová ocenění. Co to znamená? Kvalitu, nadčasovost, výjimečnost..


CONVEX - DOTEK LUXUSU

Pro milovníky designu nabízíme skvělé kliky pod značkou CONVEX. Svými tvary odpovídají kliky z kolekce CONVEX Design line minimalistickému řešení současných architektonických návrhů a dokazují, že skutečná dokonalost je v detailech..


SPECTRA, INFINITY a ULTIMA - příběh našich tří hvězd

Neusilovali jsme o rozšíření stávající nabídky dveřního kování, byli jsme mnohem ambicióznější - naším cílem bylo vytvořit novou kategorii prémiových klik, s výjimečným designem a kvalitou,….


KOMBINOVANÉ KLIKY - INSPIRATIVNÍ DESIGNOVÝ TREND

Kritéria moderního a designového bydlení vyžadují, aby vybrané kování, ať z jakéhokoliv materiálu, korespondovalo s celkovým stylem nejen dveří, ale celého interiéru či exteriéru. Co když je pro váš byt charakteristická kombinace dvou základních prvků materiálů nebo barev?